امروز : جمعه 29 شهریور 1398ساعت : 14:43 مرکز دانلود - فروش سوئیچ سیسکو سیستم افزار خاورمیانه

کتاب Cisco IOS Master Command List All Releases

کتاب Cisco IOS Master Command List All Releases دانلود کتاب Cisco IOS Master Command List All Releases Cisco IOS Master Command List All Releases First Published: February 29, 2008 Last Modified: January 27, 2014 این کتاب شامل لیستی از دستورات پشتیبانی شده در بسیاری از نسخه های مختلف نرم افزارهای منتشر شده  و سیستم عامل های مختلف است. برخی از دستورات ممکن است در نرم افزار سیسکو IOS شما پشتیبانی نشوند. برای جستجوی یک فرمان، از حروف الفبا در قسمت بالای این کتاب استفاده کنید و سپس اسکرول کنید تا فرمان مورد نظر حود را پیدا کنید یا از ابزار Find در … (در ادامه مطلب بخوانید)

دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت

دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت دیکشنری اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت  :با توجه به افزایش ارتباطات بین افراد با زبان های مختلف و لزوم استفاده از کتاب ها، مقالات و سایت هایی که به زبان های دیگر منتشر شده اند، نیاز به داشتن یک دیکشنری و فرهنگ لغت جامع و کامل به خوبی حس میشود. فرهنگ اصطلاحات کامپیوتر و اینترنت فرهنگ لغات کامپیوتر و اینترنت روز به روز در حال رشد و پیشرفت است و مدام کلمات و اصطلاحات جدیدی به آن افزوده می ‌شود. بنابراین وجود چنین فرهنگ لغاتی که خود را با آخرین فناوری ‌های کامپیوتر تطبیق داده باشد، … (در ادامه مطلب بخوانید)

کتاب CCNP Routing Switching

کتاب CCNP Routing Switching

کتاب CCNP Routing Switching کتاب CCNP Routing Switching شامل سه کتاب CCNP Route ،CCNP Switch و CCNP Troubleshooting میباشد. برای تسلط به مفاهیم Routing در شبکه، مطالعه این کتاب توصیه میشود. مشخصات این کتاب به شرح زیر است: Pages: 919 pages Publisher: Cisco Press; 1 edition (Feb 19, 2010) Format: PDF Language: English ISBN-10: 1587202530 ISBN-13: 978-1587202537 لینک دانلود: CCNP_SWITCH_642-813_Official_Certification_Guide درباره آزمون CCNP سیسکو آزمون CCNP را در سال ۱۹۹۸ میلادی معرفی کرده و از آن به بعد هرازگاهی اقدام به معرفی آزمون های زیرمجموعه جدید نیز می نماید که این کار هم اکنون نیز انجام می گیرد. در این … (در ادامه مطلب بخوانید)

کتاب CCNA Wireless Quick Reference

کتاب CCNA Wireless Quick Reference

کتاب CCNA Wireless Quick Reference به عنوان آخرین ابزار آماده‌سازی آزمون CCNA Wireless کتاب CCNA Wireless Quick Reference خلاصه‌ای از عناوین اصلی کتاب است.  فهرست مطالب به شرح زیر هستند: Chapter 1. WLAN Fundamentals Chapter 2. Install a Basic Cisco WLAN Chapter 3. Install Wireless Clients Chapter 4. Implement Basic WLAN Security Chapter 5. Operate Basic WCS Chapter 6. Basic Maintenance and Troubleshooting مشخصات کتاب CCNA Wireless Quick Reference تعداد صفحه: ۱۱۹ صفحه انتشارات؛ سیسکو ۲۰۱۲ فرمت: PDF زبان: انگلیسی شابک ده رقمی؛ ۱۵۸۷۱۴۳۰۸۹ شابک سیزده رقمی: ۹۷۸۱۵۸۷۱۴۳۰۸۳ آزمون CCNA آزمون CCNA بیانگر توانایی شخص در نصب، پیکربندی، پیاده‌سازی و … (در ادامه مطلب بخوانید)

کتاب CCNA Security

کتاب CCNA Security

کتاب CCNA Security کتاب CCNA Security برای افرادی که می‌خواهند آموزش دوره‌های امنیت را آغاز کنند؛ توصیه می‌شود. در زیر مشخصات این کتاب را مشاهده می‌کنید. تعداد صفحه: ۷۴۱ صفحه انتشارات: سیسکو سال نشر: ۱۶ جولای ۲۰۱۲ فرمت: PDF زبان: انگلیسی شابک ده رقمی: ۱۵۸۷۲۰۴۴۶۰ شابک سیزده رقمی: ۹۷۸۱۵۸۷۲۰۴۴۶۳ درباره آزمون CCNA CCNA نشان دهنده توانایی شخص در نصب، پیکربندی، پیاده‌سازی و عیب‌یابی شبکه است. شبکه‌هایی در مقیاس متوسط، در زمینه Routing ،Switching و ارتباطات راه دور که از سرویس های مخابراتی استفاده می‌کنند. استاندارد آموزشی این دوره شامل پروتکل های RIP، پیاده‌سازی شبکه‌های Frame Relay و Access Control List … (در ادامه مطلب بخوانید)

آموزش پیکربندی پروتکل های مسیریابی پیشرفته

آموزش پیکربندی پروتکل های مسیریابی پیشرفته

آموزش پیکربندی پروتکل های مسیریابی پیشرفته تا به اینجای کار با نحوه پیکر بندی چندین پروتکل از نوع بردار فاصله (DV) آشنا شدید. حال در این فصل از سری مقاله های آموزش سیسکو به مباحث پیشرفته تری در مورد پروتکل های مسیریابی خواهیم پرداخت. پروتکل هایی که در این فصل به آنها میپردازیم شامل OSPF و EIGRP است. لینک دانلود: پیکربندی پروتکل های مسیریابی پیشرفته فرمت: PDF حجم: 1.62 MB   فصل اول آشنایی با سوئیچ سیسکو فصل دوم مدیریت سوئیچ و روتر سیسکو فصل سوم آموزش اولیه مفاهیم پل ها و سوئیچ های سیسکو فصل چهارم آموزش پیکربندی VLAN سوئیچ سیسکو … (در ادامه مطلب بخوانید)

آموزش پیکربندی پروتکل های بردار فاصله

آموزش پیکربندی پروتکلهای بردار فاصله

آموزش پیکربندی پروتکلهای بردار فاصله در فصل های قبل دانشی در مورد انواع پروتکل های مسیریابی، مزایا و معایب آن ها را کسب کردید. در این فصل با تنظیمات پروتکل های مسیریابی بردار فاصله (DV) و پیکربندی دو نمونه از این پروتکل ها آشنا خواهید شد. پروتکل های IGRP و RIP از جمله پروتکل های بردار فاصله میباشند. لینک دانلود: آموزش پیکربندی پروتکل های بردار فاصله فرمت: PDF حجم: 5.75 MB   فصل اول آشنایی با سوئیچ سیسکو فصل دوم مدیریت سوئیچ و روتر سیسکو فصل سوم آموزش اولیه مفاهیم پل ها و سوئیچ های سیسکو فصل چهارم آموزش پیکربندی VLAN … (در ادامه مطلب بخوانید)

آموزش مفاهیم مسیریابی

آموزش مفاهیم مسیریابی

آموزش مفاهیم مسیریابی همانطور که میدانید اینترنت مجموعه ای از شبکه های محلی است و با استفاده از دستگاه هایی به نام روتر به یکدبگر متصل شده اند. درواقع زمانی که کامپیوترهانیاز داشته باشند تا در شبکه های محلی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، از آدرس دهی لایه 2 و دستگاه های لایه 2 استفاده میکنند. نحوه عملکرد سوئیچ در فصل های قبل به صورت مفصل مورد بررسی قرار گرفته است. حال برای اینکه شبکه های محلی بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند نیاز به یک آدرس دهی سراسری به نام آدرس IP است. از آنجایی که از آدرس دهی … (در ادامه مطلب بخوانید)

آموزش پیکربندی VLAN سوئیچ سیسکو

آموزش پیکربندی VLAN سوئیچ سیسکو

آموزش پیکربندی VLAN سوئیچ سیسکو همان گوه که در فصل های قبل مواردی را در لایه دو بررسی کردیم؛ بعضی از ترافیک های ارسال شده در شبکه ماهیت پخشی دارند و نمیتوان از وجود آنها در شبکه اجتناب کرد. برخی از این ترافیک ها شامل: ترافیک های Broadcast که مقصد آنها تمامی سیستم های موجود در شبکه است. ترافیک های Multicast که مقصد آنها برای بعضی از سیستم های موجود در شبکه است. ترافیک های Unknown که مقصد آنها ناشمخص است. وجود تعداد زیاد کاربران در یک شبکه موجب افزایش این نوع ترافیک ها خواهد شدکه ممکن است شبکه را … (در ادامه مطلب بخوانید)

آموزش مفاهیم اولیه پل ها سوئیچ های سیسکو

آموزش مفاهیم اولیه پل ها سوئیچ های سیسکو

آموزش مفاهیم اولیه پل ها سوئیچ های سیسکو پل و سوئیچ هر دو دستگاه هایی هستند که در لایه دو عمل میکنند. پل ها و سوئیچ ها از لحاظ کاری شبیه به هم عمل میکنند و به نحوی میتوان گفت که هردو اهداف یکسان دارند اما از لحاظ معماری سخت افزاری با یکدیگر تفاوت های اساسی دارند. در این مقاله مباحثی مانند عملکردهای پل ها و سوئیچ ها، مفاهیم STF و چند دستور ساده در سوئیچ 2960 را مورد بررسی قرار خواهیم داد. لینک دانلود:آموزش مفاهیم اولیه پل ها و سوئیچ های سیسکو فرمت: PDF حجم: 12.6 MB فصل اول … (در ادامه مطلب بخوانید)

دانلود نرم افزار HyperTerminal

دانلود نرم افزار HyperTerminal

دانلود نرم افزار HyperTerminal در ویندوزهای 2000 و XP شرکت مایکروسافت ابزارهای Terminal Emulator به نام HyperTerminal وجود داشت. توسط آن‌ها به راحتی می‌توانستید به سویچ و روتر متصل شوید. اما از ویندوز ویستا به بعد، ابزارهای Terminal Emulator از ویندوز حذف شدند. حال برای اتصال به دستگاه‌های مختلف، مجبور هستیم از ابزارهای جانبی استفاده کنیم. یکی از بهترین جایگزین‌ها HyperTerminal است. این ابزار را می‌توانی از طریق همین لینک دانلود کنید. ابتدا مطمئن شوید که کابل کنسول به درستی به سوئیچ سیسکو یا روتر سیسکو متصل شده است. سوکت RJ45 کابل کنسول را به پورت کنسول سوئیچ و پورت USB تبدیل COM … (در ادامه مطلب بخوانید)

آموزش نصب همزمان ۳ تلگرام روی کامپیوتر

آموزش نصب همزمان 3 تلگرام روی کامپیوتر

آموزش نصب همزمان 3 تلگرام روی کامپیوتر آموزش نصب همزمان 3 تلگرام روی کامپیوتر: استفاده هم زمان از چندین اکانت در یک دستگاه مورد نیاز بسیاری از کاربران بوده است و در این آموزش ما نحوه استفاده از ۲ و یا ۳ تلگرام به طور همزمان و در کنار هم در ویندوز را به شما آموزش خواهیم داد. مراحل راه اندازی 3 تلگرام در ویندوز: 1- تلگرام اصلی ویندوز را از لینک زیر دانلود کنید. لینک دانلود تلگرام دسکتاپ 2- نسخه دانلود شده را نصب کنید و آن را با شماره اول خود فعال کنید. 3- نسخه قابل حمل (پرتابل) تلگرام را از … (در ادامه مطلب بخوانید)

دانلود نرم افزار TFTPD

دانلود نرم افزار TFTPD

دانلود نرم افزار TFTPD راه اندازی یک TFTP Server می‌تواند یک پروسه پیچیده یا آسان باشد که بنا به نیاز و تنظیمات خاص می‌توان از یکی از آن‌ها استفاده کرد. نرم‌افزارهای فراوانی جهت راه‌اندازی آن وجود دارند ولی در این راهنما از یکی از معروف‌ترین و آسان‌ترین آن‌ها به نام TFTPD استفاده خواهد شد. این برنامه به شما کمک خواهد کرد تا TFTP Server خود را بدون طی مراحل پیچیده، راه‌اندازی کنید. دانلود نرم افزار TFTPD نسخه 4.64 در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۹ مشاهده نسخه‌های قدیمی‌تر نرم‌افزار TFTPD 5.0 01

نرم افزار DiscoveryTool

نرم افزار DiscoveryTool

نرم افزار DiscoveryTool تست هک شدن یا هک نشدن پردازنده های اینتل پژوهشگران امنیتی رخنه‌های امنیتی متعددی را در قابلیت Management Engine اینتل شناسایی کرده‌اند که نگرانی همه را بر انگیخته است. قابلیت مزبور یک ریزکامپوتر داخلی است که افزون بر کنترل کردن کارکردهای پردازنده، کارکردهای مدیریتی و امنیتی نیز ارائه می‌کند. اینتل به تازگی یک ابزار (برنامه) منتشر کرده که آسیب پذیر بودن کامپیوتر کاربران در برابر رخنه‌های امنیتی Management Engine را بررسی می‌کند. طبق اطلاعات موجود تمامی پردازنده‌های مبتنی بر ریزمعماری های Skylake ،Kaby Lake و Coffee Lake آسیب پذیر هستند. این آسیب پذیری هر دو پردازنده‌های رده … (در ادامه مطلب بخوانید)

نرم افزار Advanced IP Scanner

نرم افزار Advanced IP Scanner

نرم افزار Advanced IP Scanner نرم افزاری مفید، سریع و با استفاده آسان برای اسکن و یافتن آی پی آدرس های کامپیوتر ها و دیگر دستگاه های شبکه است. این نرم افزار قادر به اسکن سریع تمام کامپیوتر ها/پورت های شبکه های لوکال معمولی (باسیم) و یا وایرلس (بدون سیم) می باشد. نرم افزار Advanced IP Scanner دسترسی سریع و آسان به منابع شبکه های مختلف، از جمله HTTP، HTTPS، FTP و پوشه های به اشتراک گذاری شده را فراهم می کند و همچنین امکانی برای تشخیص تمام دستگاه های شبکه، از جمله دستگاه های بی سیم و روتر های … (در ادامه مطلب بخوانید)

آموزش Private VLAN سیستم افزار خاورمیانه خرید سوئیچ سیسکو سوییچ شبکه فروش سوئیچ سیسکو

آموزش Private VLAN و پیکربندی VLAN در سوئیچ سیسکو

آموزش Private VLAN و پیکربندی VLAN در سوئیچ سیسکو آموزش Private VLAN در ویدیوی زیر و اصول اولیه و نحوه پیکربندی آن در سوئیچ سیسکو شرح داده خواهد شد. با این‌که ویدیو به زبان اصلی است اما به هیچ وجه سخت نبوده و به زبانی ساده و با تصویر، راهنمای مناسبی برای VLAN بندی درشبکه است. تماشا در آپارات 5.0 01

سوئیچ سیسکو سری 2960X

سوئیچ سیسکو سری 2960X

سوئیچ سیسکو سری 2960X  معرفی کوتاه و ویدیویی مشخصات و ویژگی‌های سوئیچ سیسکو 2960X برای استعلام قیمت سوئیچ 2960X می‌توانید از طریق منوی استعلام قیمت درخواست خود را ارسال کنید. این سری سوئیچ سیسکو سرعت بالایی در انتقال داده‌ها دارد و از سوئیچ های پرکاربرد در پشتیبانی شبکه ها محسوب می‌شود. این دستگاه‌ها برای راه‌اندازی بهینه زیرساخت و رفع نیازهای رو به رشد کسب و کار کمک می‌کند. همچنین افزایش هوش شبکه‌ای با دید و کنترل بالا، ساده سازی عملیات و بهبود امنیت را برای کاربران و برنامه‌های کاربردی به همراه خواهد داشت. ویژگی‌های سوئیچ سیسکو سری 2960X سوئیچی انعطاف‌پذیر … (در ادامه مطلب بخوانید)