کتاب CCNP Route Student Lab

کتاب CCNP Route Student Lab

کتاب CCNP Route Student Lab

کتاب CCNP Route Student Lab شامل سناریوها و لابراتورهای کتاب CCNP Route است که برای درک بهتر مفاهیم، مطالعه این کتاب توصیه می‌شود. مشخصات این کتاب به شرح زیر است:
تعداد صفحه: ۳۵۲ صفحه
ناشر: انتشارات سیسکو، چاپ اول (۲۱ نوامبر ۲۰۱۰)
فرمت: PDF
زبان: انگلیسی
ISBN-10: 1587133032
ISBN-13: 978-1587133039

لینک دانلود:

CCNP Route Student Lab 6

کتاب CCNP Route Student Lab

کتاب CCNP Route Student Lab

درباره آزمون CCNP

سیسکو آزمون CCNP را در سال ۱۹۹۸ میلادی معرفی کرد و از آن به بعد هرازگاهی اقدام به معرفی آزمون‌های جدید نیز می‌کند. در این بین مطالب جدیدتری به مطالب قبلی افزوده شده و موازی با آن مطالب دیگری نیز از زمره مطالب امتحانی حذف خواهد شد.

نسخه فعلی آزمون CCNP که در ژانویه سال ۲۰۱۰ میلادی معرفی شده و آزمون مسیریابی نیز یکی از زیرمجموعه‌های آن است. وسعت مطالب مورد بحث در آزمون CCNP را محدودتر کرده و برخی از مباحث مستقل مانند Qos و WLAN و برخی از مباحث امنیتی از بین موارد امتحانی حذف شده‌اند. به عبارتی دیگر آزمون جدید ROUTE تمرکز زیادی بر روی مباحث Routing و Switching داشته و البته مطالب یاد شده در آزمون جدید به صورت جزئی‌تری مطرح شده است. یکی از مواردی که در نسخه جدید CCNP تمرکز بسیار زیادی بر روی آن انجام گرفته است. Troubleshooting یا عیب‌یابینام دارد. صحت این گفته را می‌توان در معرفی آزمون جدیدی به نام TSHOOT) 642-832) مشاهده کرد. این تغییرات باعث شده تا آزمون‌های مورد نیاز برای نسخه جدید CCNP از ۴ به ۳ تقلیل یابد.

نکته: اگر میخواهید در آزمون CCNA شرکت کنید، بهتر است دوره CCNP را گذرانده باشید.

کتاب‌های مفید دیگر:

کتاب CCNP Security VPN

کتاب CCNP Switch

کتاب CCNP Routing Switching

5/5 - (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *