کتاب Cisco IOS Master Command List

کتاب Cisco IOS Master Command List

کتاب Cisco IOS Master Command List

  • اولین چاپ: ۲۹ فوریه ۲۰۰۸
  • آخرین تغییرات: ۲۷ ژانویه ۲۰۱۴

این کتاب شامل لیستی از دستورات پشتیبانی شده در بسیاری از نسخه‌های مختلف نرم‌افزارهای منتشر شده  و سیستم‌های عامل مختلف است. برخی از دستورات ممکن است در نرم‌افزار سیسکو IOS شما پشتیبانی نشود. فهرست مطالب کتاب را می‌توان در این صفحه از وب‌سایت سیسکو مشاهده کنید.

برای جستجوی یک فرمان از حروف الفبا در قسمت بالای این کتاب استفاده کنید و سپس اسکرول کنید تا فرمان مورد نظر حود را پیدا کنید. همچنین می‌توانید از ابزار جستجو در مرورگر وب خود برای دسترسی به مستندات برای یک فرمان خاص استفاده کنید.

این سند شامل لیستی از دستورات پشتیبانی شده در بسیاری از نسخه های مختلف نرم افزار و در بسیاری از سیستم عامل های مختلف است. برخی از دستورات ممکن است در نسخه نرم افزار Cisco IOS پشتیبانی نشوند. برای جستجوی یک دستور ، از کلید الفبا در قسمت بالای این سند استفاده کنید و سپس به پایین پیمایش کنید تا دستور مورد نظر را پیدا کنید ، یا از عملکرد Find در مرورگر وب خود استفاده کنید. برای دسترسی به اسناد مربوط به یک دستور خاص ، روی پیوند مربوط به تعیین کننده مرجع دستور در سمت راست نام فرمان کلیک کنید. این لیست در نظر گرفته شده است که فقط به صورت آنلاین استفاده شود. متناوباً ، می توانید دستورات را با استفاده از ابزار جستجوی Command (https: / / tools.cisco.com/ Support / CLILookup) جستجو کنید ، در اینجا از شما خواسته می شود نام کاربری و رمز ورود Cisco.com خود را ارائه دهید.

لینک دانلود کتاب

تعداد صفحه: ۵۸۰ صفحه

حجم: ۷.۲۵ مگابایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *