Cisco Webex سرویس ریموت و دورکاری سیسکو

Cisco Webex سرویس ریموت و دورکاری سیسکو

Cisco Webex سرویس پشتیبانی از مشتریان، ریموت و دورکاری سیسکو

در حال حاضر کارکردن به صورت ریموت و دورکاری به صورت بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است. این مقوله در سراسر جهان به طور روزانه در حال رشد است.

این روزها به دلیل شرایط جهانی ناشی از COVID-19 یا بیماری کوروناویروس، بسیاری از کسانی که از خانه کار می‌کنند؛ نه به عنوان راحت‌طلبی بلکه به عنوان یک امر ضروری آن را انجام می‌دهند.

Cisco Webex سرویس ریموت و دورکاری سیسکو

ابتدا برخی از آمارها را با هم مرور می‌کنیم:

۱. از زمان شیوع ویروس کرونا، ترافیک سرویس Webex سیسکو که کاربران بسیاری را از کشور چین به محل کار خود متصل می‌کند؛ تا ۲۲ برابر افزایش یافته است.

۲. در همین مدت تعداد کاربران ژاپن، کره جنوبی و سنگاپور هم بین ۴ تا ۵ برابر افزایش پیدا کرده‌اند. همچنین میانگین زمان صرف شده در جلسات ویدیویی وبکس بین کاربران این کشورها دو برابر شده است.

۳. به طور متوسط تعداد ثبت نام کاربران در کشورهای تحت تأثیر این بیماری، ۷ برابر بیشتر از تعداد ثبت نام در این سرویس در شرایط عادی بوده است.

Cisco Webex سرویس دورکاری سیسکو سازگار با هر دستگاهی

برنامه سیسکو با سرویس وبکس

با پیشرفت ویروس کرونا در ایتالیا و سایر کشورها، سیسکو همچنان به طور جدی روند افزایش ترافیک اینترنت و داده را در سراسر جهان تحت نظر دارد. این کمپانی برنامه‌ای مدون برای پشتیبانی از کاربران خود با نیازهای متغیر دارد.

اولویت بر این است که افراد بتوانند از هر مکانی از جمله خانه، در هر زمانی و با هر دستگاهی با تیم خود در ارتباط باشند تا بتوانند به فعالیت‌های تجاری خود ادامه دهند. سیسکو برای حل این مشکل، راهکارهایی را از طرق مختلف امکان‌پذیر می‌کنیم.

در این شرایط بسیاری از امکانات سرویس Webex سیسکو به صورت رایگان درآمده است. این سرویس نه فقط در کشورهای درگیر با COVID-19 یا ویروس کرونا بلکه در تمام کشورهایی که این سرویس ارائه می‌شود در دسترس است.

Cisco Webex سرویس دورکاری سیسکو

از امکانات سرویس رایگان Cisco Webex می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تا ۱۰۰ کاربر به صورت همزمان در هر جلسه یا وبینار
  • عدم محدودیت زمانی در جلسه
  • تعداد نامحدود برای برگزاری وبینار
  • یک گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری
  • امکان ایجاد کنفرانس ویدیویی
  • امکان تماس صوتی با کاربران
  • امکان همکاری تیمی در Webex
  • سازگار در تلفن همراه
  • امنیت بالا
  • پشتیبانی آنلاین

علاوه بر این، سیسکو لایسنس ۹۰ روزه رایگان نیز به مشاغلی که در حال حاضر عضو Webex نیستند؛ ارائه می‌دهد. این امر موجب می‌شود تعداد بسیار بیشتری از کارمندان بدون هزینه اضافی قادر شوند از راه دور کار خود را با موفقیت انجام دهند.

Cisco Webex سرویس ریموت دورکاری سیسکو ادغام با اپلیکیشن

افزایش ظرفیت وبینارهای آنلاین در سراسر جهان

سیسکو در حال توسعه سرویس وبینار خود در کشورهایی غیر از ایالات متحده و اروپا است. این کمپانی با سازمان‌های غیردولتی برای راه‌اندازی مدارس آنلاین و خدمات دیگر در حال همکاری است. ضمن این‌که با شرکای تجاری دیگر که تلاش می‌کنند از راه دور و از خانه، تجارت خود را وسعت ببخشند؛ همکاری می‌کند.

تلاش شبانه روزی برای استمرار مشاغل

تیم وبکس سیسکو به طور شبانه‌روزی کار می‌کند تا نیازهای تجاری شرکت‌ها را برآورده سازد. بیشتر سرویس‌های ابری برای اوج بار و حجم زیاد دیتا برنامه‌ریزی شده‌اند. نه تنها زیرساخت بلکه تمام ظرفیت شبکه، مورد نیاز نیز است.

سیسکو به طور مستمر با شرکت‌های مخابراتی برای اتصال تمام نودها و ارتباطات بین‌المللی خود در سراسر جهان همکاری می‌کند تا زمان تأخیر یا Latency را برای کاربران نهایی کاهش دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *