ماژول سیسکو GLC-LH-SM سوئیچ سیسکو خرید سوئیچ سیسکو فروش سوئیچ سیسکو سیسکو شبکه قیمت سوئیچ سیسکو سوییچ سیسکو

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM: کلمه SFP سرواژه عبارت Small Form-Factor Pluggable است. ماژول سیسکو GLC-LH-SM با استاندارد صنعتی، قابلیت اتصال و ارتباط با شبکه در هنگام روشن بودن سوئیچ را دارد. به طور کلی راه‌اندازی شبکه‌ی فیبر نوری در سطح وسیع، نیازمند زیرساخت‌های قوی، دقیق و حساس است.

کابل‌های مسی تحمل بیشتری در قطعی‌ها دارند. یک مابل آسیب دیده تا زمانی که اتصال مس برقرار است، شبکه را پایدار نگه می‌دارد. در مقابل، کابل‌های فیبر نوری در برابر قطعی بسیار آسیب‌پذیر هستند. همچنین کانکشن‌های دو طرف فیبر نوری قیمت بیشتری دارند. گیرنده‌های آن نیز برای انجام فعالیت، به پیکربندی‌های پیچیده‌ای نیاز دارند.

ویژگی‌ها و مشخصات ماژول سیسکو GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM می‌تواند در طیف وسیعی از محصولات شرکت سیسکو مورد استفاده قرار گیرد. از این محصول می‌توان در کنار مازول 1000BASE-SX، ماژول 1000BASE-LX/LH یا ماژول 1000BASE-ZX نیز بهره برد. همچنین از آن می‌توان در سوئیچ‌های قدرت‌مند Core سری 6500 و 7600 با حداکثر سرعت ۷۲۰ مگابیت بر ثانیه استفاده کرد.

با ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM، ارسال و دریافت اطلاعات چالش سختی نخواهد بود. این ماژول، فناوری فیبر نوری را به سادگی برای شبکه‌ی شما به ارمغان می‌آورد. برای انجام این کار کافی است به همان شکل سابق، شبکه‌ی خود را راه‌اندازی کنید.

ماژول سیسکو GLC-LH-SM سوئیچ سیسکو خرید سوئیچ سیسکو فروش سوئیچ سیسکو سیسکو شبکه قیمت سوئیچ سیسکو سوییچ سیسکو

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

مزایای ماژول GLC-LH-SM فیبر نوری:

۱- هیچ پیکربندی خاصی برای شروع کار وجود ندارد و کالیبراسیون داخلی برای توان عملیاتی و بهینه‌سازی داده‌ها فراهم خواهد شد. در صورت لزوم می‌توانید دستگاه‌های و لوازم جانبی را برای کاربردهای بیشتر کالیبره کنید.

۲- با پیشرفت سریع و وسیع در فناوری فیبر نوری، این ماژول‌ها به طور عملی در هنگام روشن بودن دستگاه، قابل جابجایی هستند. پیش از این، خرابی ماژول‌های فیبر نوری به طور کلی باعث از کار افتادن شبکه می‌شد. همچنین ماژول جدید باید پیکربندی شده و دیگر اجزای اصلی شبکه می‌بایست آفلاین شده و از مدار شبکه خارج می‌شدند تا جهت نصب ماژول جدید فیبر نوری آماده شوند.

با ماژول سیسکو GLC-LH-SM، فقط باید نگران مدت زمان صرف شده برای خرید و قرار دادن آن در شبکه باشید. پس از آن، شبکه آنلاین شده و آماده‌ی کار خواهد بود.

۳- ماژول سیسکو GLC-LH-SM هم به صورت Single Mode و هم به صورت Multi Mode طراحی شده است. حالت Single Mode امکان انتقال داده‌ها را تا فاصله ۱۰ کیلومتری فراهم می‌کند؛ که برای سازمان‌های تحقیقاتی بسیار بزرگ، بیمارستان‌ها و دانشگاه‌ها مناسب است.

حالت Multi Mode بعد مسافت بیشتری را پوشش می‌دهد و حداکثر توانایی ارسال و دریافت ۱.۲۵ گیگابیت بر ثانیه را فراهم می‌کند. با پشتیبانی از مسافت‌های طولانی و پهنای باند بیشتر، نیازهای شما را برآورده خواهد کرد.

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

 

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد:

استک کردن سوئیچ سیسکو 2960S و سوئیچ سیسکو 3750

مقایسه انواع سوئیچ سیسکو سری 2960S

سوئیچ های مدیریتی یا غیر مدیریتی

آشنایی با سوئیچ سیسکو

آموزش مفاهیم اولیه پل ها سوئیچ های سیسکو

سوئیچ‌های جدید سری MDS سیسکو

مدیریت سوئیچ روتر سیسکو

آموزش تنظیم IP روتر و سوئیچ سیسکو

آموزش پیکربندی VLAN سوئیچ سیسکو

آموزش SNMP در روتر و سوئیچ های سیسکو

راه اندازی DHCP بر روی سوئیچ سیسکو

ماژول سیسکو GLC-LH-SM
5 (100%) 1 vote
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *