درباره سیستم افزار خاورمیانه

امروزه رشد و توسعه فناوری اطلاعات و شبکه، کاربران را ناگزیر به ارتقا و به روز رسانی زیرساخت‌های شبکه کرده است. در این راستا شرکت سیستم افزار خاورمیانه با برند تجاری RootLan و به کارگیری همکاران متخصص و با تجربه، با ارزیابی و شناخت بازار جهت تامین نیاز کاربران در این زمینه، فعالیت خود را آغاز کرده است.

ما در RootLan گرد هم آمده‌ایم تا به طریقی حرفه‌ای، انواع تجهیزات شبکه اعم از سوئیچ، روتر، سرور و … را از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین منابع موجود، وارد کشور کنیم و در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

RootLan این اطمینان خاطر را به مشتریان خود می‌دهد که محصولات اورجینال را همراه با خدمات پس از فروش ارایه می‌کند.

ما همچنین جهت رفاه و سهولت دسترسی مشتریان، محصولات خود را در سرار کشور و در کوتاه‌ترین زمان ممکن عرضه خواهیم کرد.

خدمات RootLan

سیستم افزار خاورمیانه - خرید سوئیچ سیسکو

خدمات پس از فروش

هدف ما در RootLan تنها فروش نیست؛ برای همین پس از خرید هم در کنار شما هستیم و برای ارایه بهترین خدمات پشتیبانی، تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا رضایت دایمی شما حاصل شود.

مشاوره در انتخاب

کارشناسان ما در واحد فروش، شما را برای انتخاب درست و بهترین گزینه راهنمایی می‌کنند. جهت مشاوره پیش از فروش کافی است تا با همکاران ما تماس گرفته و از دانش تخصصی آن‌ها استفاده کنید.

کالای اورجینال قیمت مناسب

از آن‌جا که جلب رضایت مشتری اولویت برتر RootLan است؛ همواره در تلاش هستیم تا با ارایه محصولات اورجینال با قیمت مناسب و خدمات پیش و پس از فروش، به این مهم دست پیدا کنیم.