گیت‌وی شبکه 5G ابری

سیسکو و T-Mobile برای راه‌اندازی گیت‌وی شبکه 5G ابری با یکدیگر همکاری می‌کنند

گیت‌وی شبکه 5G ابری سیسکو و تی موبایل

گیت‌وی شبکه 5G ابری در شرکت‌های سیسکو و اپراتور تلفن همراه T-Mobile راه‌اندازی خواهد شد. تی موبایل تمام ترافیک 5G و 4G خود را به هسته ابری جدید سیسکو منتقل کرده است که این فرآیند می‌تواند عملکرد شبکه را با بهبود بیشتری همراه سازد. حال اهمیت این خبر در چیست؟ این حرکت عملکرد شبکه را برای کاربرانی که از شبکه 5G یا 4G اپراتور T-Mobile استفاده می‌کنند بهتر می‌کند. به عبارتی افراد شاهد سرعت بیشتر و تأخیر کمتر خواهند بود.

ایجاد گیت‌وی شبکه 5G ابری به تی موبایل اجازه می‌دهد تا سریع‌تر و آسان‌تر برنامه‌های جدید مبتنی بر نسل پنجم شبکه تلفن همراه و IoT یا همان اینترنت اشیا را در مقیاس بزرگ‌تری آزمایش و ارائه کند. همچنین به کمک سیسکو زمان راه‌اندازی و عرضه‌ی فناوری‌های جدید به بازار تسریع خواهد شد. انتقال تمام ترافیک 5G و 4G به گیت‌وی هسته اصلی ابری بلافاصله عملکرد 10 درصدی را برای کاربران به ارمغان آورده است. مانند این است که با برداشتن دیوارها یا موانع میان دو خانه، آن را به عمارتی عظیم تبدیل کنید و سپس آن عمارت را به جدیدترین فناوری‌ها مجهز سازید.

گیت‌وی سیسکو

گیت‌وی سیسکو عملیات مختلف مرتبط با شبکه موبایل را ساده‌تر می‌کند و به اپراتورها اجازه می‌دهد منابع را با چابکی بیشتریر جابجا کنند و حتی بتوانن خدماتی مانند اینترنت خانگی 5G را هم عرضه کنند. همچنین با آزمایش و استقرار قابلیت‌های جدید در مقیاس بزرگ می‌توان خدمات جدید مبتنی بر IoT مانند Voice over 5G (VoNR) را هم عرضه کرد.

معاون ارشد مهندسی شبکه و خدمات در تی موبایل می‌گوید:

مشتریان T-Mobile در حال حاضر به بزرگترین و قدرتمندترین شبکه 5G دسترسی دارند و ما هر روز در حال نوآوری هستیم تا تجربه آن‌ها را بهتر کنیم. دهیم. اولین گیت‌وی شبکه 5G ابری دست‌یابی ما را به امکانات جدید تسهیل می‌کند و به ما این امکان را می‌دهد تا با ارائه عملکرد در سطح بالاتری برای مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها 5G را به جلو ببریم و در عین حال زمینه را برای برنامه‌های کاربردی جدید در شبکه‌های نسل بعدی آماده کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *