نمایشگاه NRF2020 سیسکو

ادغام سیستم های خرده فروشی سیسکو با شبکه سازی

شبکه‌سازی، کلید ادغام سیستم های خرده فروشی سیسکو

هفته گذشته و در جریان برگزاری نمایشگاه NRF2020 کمپانی سیسکو با دستی پر برای صنعت خرده‌فروشی شرکت کرده بود. نمایش Grape to Glass Cisco روش‌های جذابی برای به حلو سوق دادن این صنعت ارائه کرد.

نتیجه‌ی این نمایش این بود که نشان داد چگونه خرده‌فروشان می‌توانند پلتفرم‌های مختلف، فرایندها و كاركردهای IT در سازمان خود را برای افزایش بهره‌وری ترسیم كنند. این همان چیزی است که باعث کاهش هزینه‌های مشتریان خواهد شد و همان جیزی است که مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل و دائمی تبدیل می‌کند.

ابزارها و بستر ادغام اکوسیستم

آن‌چه که در نمایشگاه NRF نمایش داده شد این بود که سیسکو به همراه اکوسیستم شرکای خود در حال ایجاد سیستم‌ها، ابزارها و ادغام داده‌ها برای خرده‌فروشان است. آن‌ها نه تنها در یک محیط خرده‌فروشی و فروشگاه فیزیکی، بلکه در تمام زنجیره تأمین کالا این روش را پیاده‌سازی می‌کنند.

از سایت‌های تولید گرفته تا مراکز توزیع، از روش حمل و نقل گرفته تا تمام راه‌های رسیدن کالا به فروشگاه، همه در نهایت به طور مستقیم به خانه‌ی مشتری ختم می‌شود.

از آن‌جا که داده‌ها در این زنجیره و از طریق کانال‌های مختلف از جمله فروشگاه آنلاین و فیزیکی ایجاد می‌شوند؛ خرده‌فروشان برای تفسیر داده‌ها و ارائه تجربیات جذاب و نتایج کلیدی کسب و کار، به برنامه‌ها و موتورهای آنالیز متکی هستند. و این همان نقطه‌ای است که «شبکه» وارد می‌شود.

در سیسکو ما می‌دانیم شبکه‌ای که از این عناصر پشتیبانی می‌کند، بسیار حیاتی است. قابلیت رصد، مدیریت متمرکز، قابلیت برنامه‌نویسی، اتوماسیون و امنیت تنها چند مورد از مزایای داشتن یک شبکه هوشمند است که این پلتفرم‌ها را در کنار هم قرار میدهد.

نمایشگاه NRF2020 آینده دیجیتال موبایل لپ تاپ سیسکو

ایجاد شبکه و امنیت، بخش جدانشدنی کسب و کار

یک شبکه قدرت‌مند فروشندگان را قادر می‌سازد تا بتوانند سریع عمل کنند. استفاده از IT میتواند از تغییرات سریع در کسب و کار پشتیبانی کند. این انعطاف پذیری در حال حاضر برای مشتریان بسیار اهمیت دارد. این‌که آیا اعمال تغییرات در IT به معنای ارائه فرصت‌های بیشتر برای تعامل بر روی یک پلت‌فرم مانند تلفن همراه است یا خیر. شبکه باید این شرایط را در شرکت یا سازمان برآورده کند.

با ایجاد زیرساخت شبکه‌ای که امنیت بخش مهم آن باشد، خرده‌فروشان می‌توانند با اطمینان بیشتری از قابلیت‌های جدید مانند نسل پنجم 5G و شبکه بی‌سیم به پیشرفت خود تا آن‌جا که ممکن است ادامه دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *