سرمایه گذاری بر روی بیت کوین استخراج ماینینگ رمز ارز

سرمایه گذاری بر روی بیت کوین

سرمایه گذاری بر روی بیت کوین

آیا بیت کوین سرمایه گذاری خوبی خواهد بود؟

توجه: این مقاله توصیه‌ای برای سرمایه گذاری ندارد. هدف این است که درک بهتری از سرمایه گذاری بر روی بیت کوین ارائه دهد.

مبانی سرمایه گذاری بر روی بیت کوین

می‌توانید در هر دو نوع بیت کوین یعنی Bitcoin Cash یا Bitcoin Core سرمایه گذاری کنید. این‌ها دو ارز دیجیتال جداگانه هستند که می‌توانند به صورت آنلاین خریداری و فروخته شوند.

هیچ تعریف واحدی برای سرمایه گذاری بیت کوین وجود ندارد. همه چیز بستگی به کاری دارد که تصمیم به انجام آن دارید. به عنوان مثال، می‌توان برای خرید و تجارت اقدام به خرید بیت کوین کرد. همچنین با استخراج یا همان ماینینگ نیز می‌توان بیت کوین دریافت کرد.

مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگری، پیش از هزینه کردن تحقیقات خود را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که هرگز بیشتر از آن‌که بتوانید درآمد کسب کنید؛ هزینه نمی‌کنید.

سرمایه گذاری بر روی بیت کوین استخراج ماینینگ رمز ارز بلاک چین

آیا سرمایه گذاری بر روی بیت کوین امن است؟

نگاهی گذرا به نمودارهای قیمت بیت کوین نشان می‌دهد که هم بیت کوین کش و هم بیت کوین کور می توانند نوسانات بالایی داشته باشند. دلیل آن فرصت‌های سرمایه گذاری جدید است. نگرش بازار در مورد پتانسیل رمز ارزها در نوسان است؛ همچنین قیمت هر واحد بیت کوین نیز دائم در حال تغییر است.

پیش بینی این دوره از بی ثباتی حتی برای تاجران با تجربه نیز سخت خواهد بود. اما ، با انجام تحقیقات و یادگیری در مورد انواع مختلف فرصت‌های سرمایه گذاری بیت کوین، می‌توان تصمیمات بهتری اخذ کرد.

سرمایه گذاری از طریق خرید و ذخیره بیت کوین

بسیاری از سرمایه گذاران جدید می‌خواهند به سادگی بیت کوین را خریداری کنند و آن را برای آینده ذخیره کنند. هدف این است که بیت کوین خریداری شده هر روز با ارزش‌تر شود. در صورت بروز این اتفاق، سرمایه گذار می‌تواند بیت کوین خود را برای سود بیشتر به فروش برساند.

هیچ راهی برای پیش‌بینی این‌که ارزش بیت کوین خریداری شده بالاتر رود یا خیر، وجود ندارد. یکی از بزرگ‌ترین عواملی که بر قیمت آن اثر می‌گذارد؛ قابلیت استفاده است. بنابراین باید با اخبار این صنعت به روز باشید تا در مورد پتانسیل رمز ارزهای مختلف بیشتر بدانید.

سرمایه گذاری از طریق تجارت فعال بیت کوین

تجارت بیت کوین شامل خرید BCH یا BTC می‌شود. می‌بایست به جای ذخیره کردن آن، به طور مرتب خرید و فروش شود. هدف، خرید در زمان کاهش قیمت و فروش در هنگام افزایش قیمت است. به این ترتیب با فروش بیت کوین سود حاصل می‌شود.

معامله گران بیت کوین اغلب این کار را در دوره‌های زمانی کوتاه انجام می‌دهند. باید قیمت بازار را از نزدیک پیگیری کرد تا بتوان تعیین کرد که چه موقع خرید و فروش را انجام دهیم.

از آنجا که راهی برای پیش‌بینی بازار وجود ندارد، تجارت باید با احتیاط انجام شود. آگاه باشید که هیچ تضمینی برای کسب سود وجود نخواهد داشت.

سرمایه گذاری از طریق استخراج بیت کوین

استخراج یا ماینینگ به معنی تلاش برای به دست آوردن بیت کوین با در اختیار قرار دادن قدرت محاسباتی سخت‌افزار خود به شبکه است. به طور خلاصه وقتی دستگاه شما معاملات بیت کوین را با موفقیت پردازش می‌کند؛ از سکه‌های تازه ایجاد شده پاداش می‌دهد. به این معنی که مالک سخت‌افزار، بیت کوین به دست می‌آورد.

برای شروع استخراج می‌توانید سخت‌افزار مورد نظر را خریداری کنید. همچنین می‌توانید از طریق یک قرارداد استخراج ابری، سخت‌افزار را اجاره کنید. در هر صورت پیوستن به یک استخر یا Pool به این معنی است که احتمال دارد بیت کوین را با موفقیت استخراج کنید.

سودآوری استخراج بیت کوین به عوامل مختلفی بستگی دارد. ارزش بیت کوین استخراج شده باید بیش از هزینه راه‌اندازی سخت‌افزار یا همان ماینرها باشد.

سرمایه گذاری بر روی بیت کوین استخراج ماینینگ رمز ارز کلاهبرداریسرمایه گذاری بر روی بیت کوین استخراج ماینینگ رمز ارز کلاهبرداری

دوری از کلاهبرداران بیت کوین

مانند هر سرمایه گذاری دیگری، دنیای رمزنگاری مملو از کلاهبردارانی است که به دنبال سرمایه گذاران جدید هستند. به عنوان یک قاعده مهم، هر فرصت سرمایه گذاری که بیش از حد خوب باشد؛ به احتمال زیاد کلاهبرداری است. به عنوان مثال اگر یک سایت یا شرکتی ادعا کند که می‌تواند بیت کوین شما را دو برابر کند یا نرخ بهره بالایی را پیشنهاد دهند؛ کلاهبردار هستند. یا اگر به طور غیرمنتظره کسی تضمین می‌دهد اگر مقداری بیت کوین برای او ارسال کنید، بیت کوین بیشتری برای شما ارسال می‌کند، آن را نادیده بگیرید.

بسیاری از افراد قربانی کلاهبرداری می‌شوند. به ویژه هنگامی که کلاهبرداران چهره‌های شناخته‌شده‌ای را از طریق رسانه‌های اجتماعی جعلی و حساب‌های ایمیل مطرح می‌کنند.
قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری، درباره شرکت یا وب‌سایت موجود تحقیق کنید و ببینید که آیا آن‌ها قابل اطمینان هستند؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *